نام کامل:آقای رجبی پور,نام مستعار:آفتاب تابان کنزا.آدرس سایت:www.kenza-weld.com.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

معرفی تکنولوژی فورجینگ سر به سر میلگرد| فورجینگ چیست؟

جوش سر به سر میلگرد

تاریخچه فورجینگ میلگرد: این تکنولوژی در سال 1952 میلادی با هدف کاربرددر صنایع ریلی وخط آهن ابداء ودر پی آن به علت صنعتی شدن...

ادامه مطلب...

سخن موسس و بنیانگذار اجراء و بومی ساز روش فورجینگ میلگرد در ایران

فورجینگ میلگرد

 شرکت مهندسی  آفتاب تابان کنزا  با برند تجاری  کنزا ( KENZA ) با بینش و تلاش برای رسیدن به آگاهی بیشتراز علوم و فنون نو و بکارگیری مدیریت و بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآمد در حوزه پیشرفت و افزایش دانش عملی کارکنان خود را پدید آورده و در جهت توفیق روز افزون و حضور فعال در صنایع  نفت،گاز ،پتروشیمی وساختمان تلاش گسترده ای را مبذول داشته است.

گروه مهندسی کنزا (با شرکت مهندسی پایندان آتیه،فرآیند جوش کنزا و اینک آفتاب تابان کنزا) پس از یازده سال تجربه و تحقیق و گردآوری قویترین تیمهای علمی و مهندسی بر آن است تا با تغییر شیوه های ساخت و ساز  وتولید، با ایجاد سرعت و افزایش استحکام و عمر مفید و کاهش هزینه های ساخت و تولید تحولی عظیم در صنعت ساختمان ، نفت و گاز کشور ایجاد نماید. که خوشبختانه این امور محقق گردید و ما توانستیم نتیجه  تحقیقات وزحمات شبانه روزی خود را با بومی سازی تکنولوژیهای روز دنیا در زمینه صنعت نفت،گازو ساختمان هر چند کوچک ،بگیریم.  رضایت مندی مشتریان و کلیه طرفهای ذینفع از نحوه اجرای با کیفیت و اقتصادی پروژه ها و تعامل سازنده کارکنان و مدیران شرکت دراجرای امور و رفع تنگناها از افتخارات شرکت کنزا می باشد وامید است با تداوم سیاست های پایه ریزی شده، همگام با تغییرات محیط در جهت ایفای تعهدات و حصول اهداف موفق باشیم . افتخار آن را داريم ‌كه با شعار (تجـربه ، اسـتـحكام ، صرفه جویی) جايگاه رفيعي را در ميان شركتهاي معتبر و بزرگ صنعتی وساختماني ايران به خود اختصـاص داده‌ايم .

اين شـركت در راستاي اهداف كيفي و ماموريت‌ هاي كاري خود و با نظـر به اهداف فوق توانسته اسـت گام مثبتي در جهت تحقق بـرنامه‌هـای آتی شركت بـرداشته و شهرت و سرآمدی خودرا مديون نوع روش كار و  بومی سازی منطبق بر استاندارد  صنایع روز دنیا وخط مشي حـاكم بر شـركت می داند. در اين راستا ايجاد تشكلهاي تيمی و بكارگيری توامان علم و تجربه پرسنل مجرب در علوم مهندسی (مکانیک،الکترونیک،ساختمان ومواد) وتجهیزات مدرن و اشراف کامل بر مسایل فنی و درون سازمانی ،رموز موفقيت گروه فنی  مهندسی کنزا در اجراء  پروژه‌های طراحی وساخت  در زمینه های مختلف صنعتی وساختمانی  بوده است.

 

 

با تقدیم احترام

محمد رضا رجبی پور

مدیر عامل

کاربردهاومزایای دستگاه و تکنولوژی جوش سر به سر میلگرد کنزا

The Impact Of Information Technology On Labor Productivity

 

-اتصال میلگرد های ستونها در سازه های بتنی

-اتصال میلگرد های فونداسیونها

ادامه مطلب...

Accreditation   Arm Net   Fest Logo 1024x196    Hawe Hydraulics   Iso 9001   Maskan   Nezam Mohandesi