نام کامل:آقای رجبی پور,نام مستعار:آفتاب تابان کنزا.آدرس سایت:www.kenza-weld.com.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

دستگاه رزوه زن و اتصالات مکانیکی میلگرد

 

 

 

Cupler.irRolling Machine

کوپلر یا وصله و رابط مکانیکی

، یک مهره تمام رزوه  بلند است که به جای اورلپ کردن و فورج کردن آرماتورو میلگردها استفاده شده و دو میلگرد را در راستای یکدیگر نگه میداردوبه علت اینکه جنس آن از فولادهای آلیاژی میباشدمقاومت کششی آن بیشتر از میلگرد و فولادهای ساختمانی می باشد .لازم به ذکر است این تکنیک محدودیت استفاده داشته و البته دارای مزیت هایی نسبت به روش همپوشانی میلگرد ها می باشد.درواقع این تکنیک ،روشی مابین دو روش اورلپ میلگرد ها و فورجینگ میلگردها از نظر سرعت اجراء و از نظر هزینه اجراء بعد از روش همپوشانی رتبه دوم را داراست.

اتصالات مکانیکی نوعی از قطعات مکانیکی هستند که بین دو قطعه آرماتور قرار می گیرند و باعث می شوند که آرماتور درمحل اتصال رفتاري شبیه به یک آرماتور یکپارچه داشته باشد . اتصالات مکانیکی آرماتورها را به صورت سر به سر به یکدیگر وصل می کنند. این اتصال بسیاري از مزایای یک آرماتور یکپارچه را تامین می کند .  اتصالات مکانیکی تراکم آرماتور را کاهش داده و امکان بتن ریزي مطلوب را فراهم می کند . بر اساس آیین نامه بتن ایران یک اتصال مکانیکی بسیار قوي تر و مستحکم تر از اتصال اورلپ می باشد چرا که میزان استحکام مورد نیاز براي یک اتصال مکانیکی حداقل 25 درصد بیشتر از استحکام طراحی براي اتصال اورلپ در نظر گرفته می شود. در حال حاضر انواع اتصالات مکانیکی در شکل ها و ابعاد مختلف و بنا به نیاز مصرف کننده در بازار هاي جهانی و همچنین بازار کشور خودمان قابل دستیابی هستند. متداول ترین اتصالات مکانیکی با بهره گیري از مدلی مشابه پیچ و مهره میلگردها را به یکدیگر متصل نموده و یک آرماتور یکپارچه ایجاد می کند.

Photo 2017 09 02 20 37 00

انواع کوپلر:

کوپلر استاندارد

کوپلر تبدیل

کوپلر جوشی

کوپلر انتهایی

کوپلر  پیچی بدون رزوه

کوپلرمحلی

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

Accreditation   انجمن تعمیرات و نگهداری ایران   Fest Logo 1024x196    Hawe Hydraulics   Iso 9001   Maskan   Nezam Mohandesiگواهی نامه استاندارد دستگاه فورجینگ میلگرد