نام کامل:آقای رجبی پور,نام مستعار:آفتاب تابان کنزا.آدرس سایت:www.kenza-weld.com.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

هشدار

 

مراقب فروشندگان و مجریان تجهیزات چینی فورجینگ سر به سر میلگرد باشید.

خرید ،فروش واستفاده از دستگاههای Distorting The Label و جمع آوری شده از تجهیزات موجود در بازارهای داخلی و خارجی (چین ،تایوان و...) که تخصصا جهت عملیات فورجینگ سر به سر میلگرد ها  طراحی و ساخته نشده اند (که متاسفانه رو به افزایش هستند) ، می تواند باعث بروز صدمات جبران ناپذیر و خسارات جانی و مالی عظیمی برای بهره برداران وسازندگان ابنیه شود. میلگرد های فورج شده با تجهیزات نا کارامد که توسط افراد سودجو که تخصص و تجربه ای از این علم و شاخه مهندسی ندارند،  کاملا غیر استاندارد بوده و استفاده از این دست تجهیزات مسولیتی سنگین ، بر عهده مجریان و استفاده کنندگان  آن خواهد گذاشت.

یادآور می شود       به علت تخصصی بودن عملیات  و تجهیزات فورجینگ میلگردها و مباحث آموزشی  این تکنولوژی ،شرکت آفتاب تابان کنزا ،تمامی خدمات خود را تنها از طریق دفتر مرکزی ارائه داده و کسانی که تحت   عنوان  و   برند(KENZA WELD)  این شرکت فعالیت می کنند غیر قانونی بوده و مورد تایید  نمی باشند.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

Accreditation   انجمن تعمیرات و نگهداری ایران   Fest Logo 1024x196    Hawe Hydraulics   Iso 9001   Maskan   Nezam Mohandesiگواهی نامه استاندارد دستگاه فورجینگ میلگرد