نام کامل:آقای رجبی پور,نام مستعار:آفتاب تابان کنزا.آدرس سایت:www.kenza-weld.com.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

روش کار

روش کار دستگاه جوش سر به سر میلگرد

جوش سر به سر میلگرد یا به عبارتی دیگر و در اصطلاح فورجینگ سر به سر میلگرد در ساختمان سازی ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد, در حال حاضر

برای مقاوم سازی بیشتر ساختمان ها از جوش سر به سر میلگرد استفاده می شود و جوش سر به سر میلگرد به طور جدی وارد حوزه ساخت و ساز و عملیات عمرانی ساختمان ها شده است.

روش جوش سر به سر میلگرد به گونه ای می باشد که دو سر میلگرد با استفاده از اعمال حرارت لازم به یکدیگر متصل می شوند و به عبارتی دو سر میلگرد به یکدیگر جوش میخورد.

جوش سر به سر میلگرد با استفاده از دستگاه فورجینگ سر به سر میلگرد انجام می شود به طوری که در این دستگاه با ایجاد حرارت که از سوختن گازهای استیلن و اکسیژن در دمای بالا و در حدود 1200 تا 1300 درجه ایجاد می شود و همزمان با فشار وارده ,دو سر میلگرد به یکدگر متصل میشوند.

در این روش میلگرد ها به صورت سر به سر و بدون هیچ گونه مواد افزودنی ،توسط حرارت حاصل از سوختن گاز استیلن و اکسیژن ،به دمای خمیری شدن(1250 درجه سانتیگراد) میرسند و توسط فشار حاصل از سیلندر هیدرولیک ،به یکدیگر فورج می شوند. مدت زمان در نظر گرفته شده برای یک اتصال (جهت یک سایز متوسط میلگرد) حدود 60 ثانیه می باشد.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

Accreditation   انجمن تعمیرات و نگهداری ایران   Fest Logo 1024x196    Hawe Hydraulics   Iso 9001   Maskan   Nezam Mohandesiگواهی نامه استاندارد دستگاه فورجینگ میلگرد